Photos from SOS/BirdLife Slovensko’s post

UPLYNULÝ VÍKEND SA KONAL VTÁČÍ SNEM – ČLENSKÁ SCHÔDZA SOS/BirdLife Slovensko 🦆🦉🐦

Ďakujeme všetkým, ktorí si prišli vypočuť, ako sa darilo našej organizácií v ochrane vtáctva a prírody v roku 2023 a tiež tým, ktorí do programu Vtáčieho snemu aktívne prispeli.

V prednáškovej sále Technickej univerzity vo Zvolene sa tento rok na Vtáčom sneme zišlo vyše 80 členov. Okrem formálnej časti – odprezentovaní Správy o činnosti organizácie a programu na rok 2024 odznelo aj množstvo zaujímavých príspevkov o monitoringu či praktickej ochrane vtáctva.

V nedeľu sme pre členov usporiadali exkurziu do Chráneného vtáčieho územia Poiplie.

Celý víkend sa niesol v príjemnej atmosfére plnej priateľských stretnutí a nekončiacich rozhovoroch o vtáctve a ochrane prírody. Tešilo nás a radi Vás uvidíme aj počas roka na rôznych akciách SOS/BirdLife Slovensko.

Autor správy a foto SOS/BirdLife Slovensko on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Ministerstvo životného prostredia SR's post

Št mar 28 , 2024
Vodohospodárske sympózium napomáha rozvoju slovensko-maďarských vzťahov Spoločné slovensko-maďarské monitorovanie vplyvu prevádzky Vodného diela Gabčíkovo na životné prostredie bolo hlavnou témou pracovného rokovania predstaviteľov slovenskej a maďarskej vlády v kaštieli Chateau Appony v Oponiciach pri Nitre. Predstavitelia oboch delegácií schválili a podpísali spoločné výročné správy z monitorovania, dohodli sa na termínoch […]

Mohlo by Vás zaujímať