This content isn’t available right now

TIP NA LETNÝ VÝLET 👇

Ak ešte nemáte plán na druhú augustovú sobotu, máme pre Vás jednu zaujímavú ponuku. 12.8. organizujeme zájazd za vtákmi na južnú Moravu. 🦆🦅 Pre účastníkov je zabezpečená doprava autobusom, ktorý bude vyrážať z Trenčína a zastaví v Trnave a Bratislave.

Navštívime Přírodní památku Pánov, kde budeme na piesčinách pozorovať dudky a včeláriky, ďalej sa pozrieme do známeho Ptačího parku Kosteliska, kde budeme vidieť ukážky manažmentu územia. Podľa aktuálnej situácie ďalej navštívime Mutěnické rybníky alebo Lednické rybníky, kde uvidíme rôzne druhy vodných vtákov ako šišily, šabliarky, beluše malé a chavkoše nočné. Sprevádzať nás budú miestni odborníci, je sa na čo tešiť!

Vo večerných hodinách bude po rovnakej trase zabezpečená doprava naspäť.

Záväzne sa môžete prihlásiť cez nasledovný odkaz, kde nájdete aj podrobnejšie informácie: https://forms.gle/yq338iHuDPKwDZ6h8 (po vypísaní prihlášky nemusíte čakať na potvrdenie, registrácia prebieha automaticky vyplnením povinných údajov).

Neváhajte a pridajte sa, počet účastníkov je obmedzený kapacitou autobusu.

kontakt na organizátora: A. Chudý, chudy@vtaky.sk


When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted. Autor správy a foto SOS/BirdLife Slovensko on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Poranené koleno na ferratte

Ut júl 11 , 2023
Poranené koleno na ferratte V obedňajších hodinách dňa 11.7.2023 boli záchranári HZS požiadaní o pomoc pre 51-ročnú slovenskú turistku, ktorá sa na ferrate „Hrebeňová – Traverz“ na Skalke privodila poranenie kolena. Záchranári jej na mieste poskytli neodkladnú zdravotnú starostlivosť a následne ju pomocou nosidiel transportovali na prístupovú cestu, kde ju […]

Mohlo by Vás zaujímať