Photos from Avescentrum Senné’s post

VODA PRE MOKRADE – KARAVAN ALEBO MARINGOTKA NA POŽIČANIE? 🙏

Viete o karavane alebo pojazdnej a funkčnej robotníckej maringotke v širšom okolí Michaloviec? Dajte nám vedieť alebo zdieľajte.

Už o pár týždňov nás opäť čaká náročná ale nesmierne dôležitá a zmysluplná akcia – VODA PRE MOKRADE 💦.

Od roku 2016 vždy na jar pred začiatkom hniezdnej sezóny prečerpávame non-stop pomocou výkonného čerpadla a našich pracovníkov a dobrovoľníkov vodu do mokradí v Medzibodroží na juhovýchode Slovenska. Zachraňujeme tak 5 mokradí, v ktorých hniezdia vzácne beluše veľké, volavky purpurové, chavkoše nočné, beluše malé, či lyžičiare biele a rôzne druhy kačíc …🦆

Pre obetavých ľudí, ktorí zabezpečujú nepretržitú prevádzku čerpadla potrebujeme zabezpečiť aspoň provizórne ubytovanie. Náš staručký karavan, ktorý na tento účel využívame potrebujeme aktuálne v na farme v Sennom.

V marci na obdobie 2-3 týždňov potrebujeme POŽIČAŤ jednoduchý ale funkčný a pojazdný KARAVAN alebo ROBOTNÍCKU MARINGOTKU. Nevyhnutnosťou je možnosť vykurovania. Viete o takom karavane alebo maringotke? Dajte nám prosím vedieť alebo zdieľajte. Ďakujeme!

Autor správy a foto SOS/BirdLife Slovensko on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Česká turistka potrebovala pomoc v Lúčanskej Malej Fatre

St feb 15 , 2023
Česká turistka potrebovala pomoc v Lúčanskej Malej Fatre Dňa 14.02.2023 v popoludňajších hodinách kontaktovala tiesňovú linku HZS 22 – česká turistka, ktorá sa po červenom TZCH vybrala z Nezbudskej Lúčky smerom na Rázsočnú, kde zišla zo značenej trasy a uviazla v hlbokom snehu. Z dôvodu vyčerpania po brodení sa v […]

Mohlo by Vás zaujímať