Photos from Ministerstvo životného prostredia SR’s post

TARABA ABSOLVOVAL STRETNUTIE SO ZÁSTUPCAMI SVETOVEJ BANKY

Podpredseda vlády a minister životného prostredia Tomáš Taraba dnes na pôde envirorezortu privítal zástupcov Svetovej banky, ktorá v spolupráci s Európskou komisiou podporuje iniciatívu „Catching-up Regions“. Ide o pomoc „dobiehajúcim“, resp. zaostávajúcim regiónom. Hlavnou témou stretnutia bol investičný projekt „Základná environmentálna infraštruktúra v okrese Snina“, na ktorom sa okrem Svetovej banky a Európskej komisie podieľajú Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR a Prešovský samosprávny kraj.

Cieľom projektu je vybudovanie pripojenia na verejnú kanalizáciu pre 28 obcí ležiacich v okrese Snina. Podpredseda vlády Tomáš Taraba na stretnutí ubezpečil predstaviteľov Svetovej banky, že budovanie vodárenskej infraštruktúry patrí medzi absolútne priority súčasného vedenia Ministerstva životného prostredia SR.

autor správy a foto Ministerstvo životného prostredia SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pyrotechnici záchranári vykonali na Hrebienku usmernený výbuch

Po dec 4 , 2023
Pyrotechnici záchranári vykonali na Hrebienku usmernený výbuch Horská záchranná služba bola požiadaná správou Tatranského národného parku o pomoc pri zabezpečení núdzovej priechodnosti turistického chodníka vo Vysokých Tatrách. Foto: archív Strediska lavínovej prevencie, archív Horskej záchrannej služby Horská záchranná služba bola požiadaná správou Tatranského národného parku o pomoc pri zabezpečení núdzovej […]

Mohlo by Vás zaujímať