⏳🌳 Živý pamätník 🌳⏳ Jedenástym stromom je tis. Z pôvodnej záhrady, ktorá historickú budovu kúrie obklopovala, zostal už len on….

⏳🌳 Živý pamätník 🌳⏳

Jedenástym stromom je tis. Z pôvodnej záhrady, ktorá historickú budovu kúrie obklopovala, zostal už len on. Strom je pre miestnych jediným živým pamätníkom minulých dôb, ktoré zobral čas.

Pozrite si krátke video so zábermi stromu v plnej svojej kráse, ktoré urobil náš dvorný fotograf stromov Martin Babarík a vypočujte si príbeh, ktorý tis šepká ľuďom v prevedení nezameniteľného hlasu Mariana Lacka.

Za strom môžete hlasovať na webe: https://www.ekopolis.sk/zivotne-prostredie/strom-roka/finalisti/tis_cerveny_bucany

🌳👑 Postupne vám predstavíme všetky finálové stromy, ktoré bojujú o titul Strom roka 2022. 🌳👑🌳

Autor správy a foto Nadácia Ekopolis on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

NA SLOVENSKU BOL OBJAVENÝ NOVÝ VTÁČÍ DRUH. ČAKALI SME, ŽE MEDZI HNIEZDIČMI EŠTE MÔŽE PÁR DRUHOV PRIBUDNÚŤ, ALE ZAHNIEZDENIE LAST...

Ut júl 26 , 2022
NA SLOVENSKU BOL OBJAVENÝ NOVÝ VTÁČÍ DRUH. ČAKALI SME, ŽE MEDZI HNIEZDIČMI EŠTE MÔŽE PÁR DRUHOV PRIBUDNÚŤ, ALE ZAHNIEZDENIE LASTOVIČKY SKALNEJ V MALEJ FATRE, HNIEZDIACEJ NAJBLIŽŠIE V ALPÁCH JE DOSLOVA SENZÁCIOU. Hniezdenie objavil, ako píše stránka Košice Aktuálne, Štefan Matis zo správy Národného parku Slovenský kras počas dovolenky. K výskytu […]

Mohlo by Vás zaujímať

Bleskové správy